Bayilik ve Franchising

Türkiye Geneline ve Yurtdışına Bayilik Veriyoruz

Başarılı bir markanın bayilik ağına katılmaya ne dersiniz?


Saygıdeğer Müşterilerimiz ve Değerli İş Ortaklarımız,


Palermo Kozmetik olarak sürekli kendimizi geliştirerek kişisel parfüm, oda parfümü ve oto kokuları üretimi  alanında modern ve yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Firmamıza yurtdışından ve yurt genelinden çok sayıda müşteri tarafından ilgi gösterilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi daha fazla müşteriye ulaştırmak adına yurtdışına ve Türkiye geneline bayilikler vermeye devam ediyoruz.


Tescilli markalarımız adı altında Palermo Kozmetik zincirine katılmak isteyen değerli yatırımcılarımızın bilgisine sunarız.


Saygılarımızla,
Palermo Kozmetik
Palermo Parfüm Bayiliği Ve Franchising Hakkında:


Türkiye franchising pazarı büyümeye devam ediyor. Pazara yeni yabancı oyuncular giriyor. Yerel markalar ulusal pazara çıkıyor. Ulusal marka olan markamız ise yurtdışına açılıyor. Son derece dinamik olan pazarda yatırım cazibesi olan, en çok talep gören, yüksek kâr potansiyeli sunan markamızın franchise pazarı yatırımcılar ve girişimciler için fırsatlarla dolu. Pazarda muazzam bir büyüme yaşanıyor. Bu alandaki potansiyeli gören yabancı markalar birbiri ardına pazara adım atıyor.
Bulundukları bölgelerde başarılı olmuş markamız kendisini gösteriyor. Üretim merkezimizden farklı olarak Ankara merkezde şubelerimizi açtıktan sonra Palermo markasıyla hızla büyüyerek, önemli bir atak yaparak yurtdışında açılan franchising şubelerimizle de ivme kazandık. Şimdi ise franchising sistemimizle ulusal pazara yayılıyoruz
Bütün bu örnekler tek bir şeye işaret ediyorParfüm alanında hizmet veren Palermo Kozmetik franchising sistemiyle Türkiye pazarında ve yurtdışında büyüyor...
Büyüme potansiyeli yüksek ve girişimcilere cazip bir iş imkanı yaratacak alanımızda birlikte çalışacak girişimciler arıyoruz.

Müşterilerimize AVM ve satış potansiyeli yüksek caddelerde mağaza için uygun yerler bulmalarını öneriyoruz. Mağaza açılışından mağaza çalışanlarına Mağaza raflarında satışa çıkacak ürünlerimiz hakkında bilgilendirme, franchising detayları ile verilen eğitime kadar tüm konularda hizmet veriyoruz.

 

Türkiye’de 35 yeni franchise mağazası açmayı planlıyoruz.

Yatırım şartları hakkında +90-312-2568060 nolu telefondan bilgi edinebilirsiniz.


Bize Ulaşın